Bölgeler

Ümraniye Halı Yıkama Kurutma

ÜMRANİYE’İ YAŞAMAK MI HALI YIKAMAK MI?

Ümraniye İstanbul gibi dünyanın en güzel şehirleri arasında, en turistik en uğrak istanbul noktalarındandır. Yurt içi ve yurt dışından o kadar çok turist gelir ki inanamazsınız. Peki, böyle bir bölgede yaşayıp o bölgenin tadını çıkarmak varken neden uzun süren zorlu ve zahmetli işlerle vakit geçiriyorsunuz. Ümraniye halı yıkama işinde bölgesine göre en iyi performansı sağlayan bir firma olarak halı yıkama işinizi biz üstlenelim.

Şehirleşmenin getirisiyle beraber elimizden aldıkları da olmuştur. İstanbul gibi bir şehirde kalabalık olmayan bir yer bulamazsınız. Bu kalabalık trafiği de etkilemekte aynı zamanda bizleri de. Bu kargaşa içerisinde ulaşıma, işinize ayırdığınız zamandan evinize, ailenize ve sevdiklerinize çok zor şartlarda vakit ayırıyorsunuzdur. Bu kargaşa da halı yıkama gibi bir zorluk yaşamamanız için hizmetinizdeyiz.

Fatih halı yıkama kendisine hedef olarak en üst nokta olan Ümraniye halı yıkamacısı olmayı yani bölgenin lider olma önünde ilerlemektedir. Sizler halılarınızı bize teslim ederken rahatça yaşamınızdaki gidişatı aksatmadan sürdürebilirsiniz. Bizlerse halılarınızı evinizden halı işinde işinin ehli kişilerle alır ve inceleriz. Sonrasında halılarınıza en uygun olan temizleme şeklini uygularız.

Yani halınızın model, kalite ve narin olup olmayışını inceler, halılarınıza zarar vermeyen kaliteli ürünlerle temizliğini ve steril bir ortamda kurutmasını yaparız. Bununla birlikte sanki halılarınız ütülenmişçesine sarılarak muhafazası sağlanır. Sizler ise mevsimine göre ister saklayabilir isterse tekrar kullanım için evinize serebilirsiniz. Her firma sizin eşyanıza sizin gösterdiğiniz özeni ve sahiplenmeyi göstermeyebilir. Buda o firmanın güvenilirliği ve profesyonelliğiyle alakalıdır.

Sonuç olarak evinizi ve eşyanızı gönül rahatlığıyla güvendiğiniz ellere bırakın ve sonucu görün. Halılarınızın görüntüsüne ve detaylı temizlenmesine sizlerde inanamayacaksınız ve bundan sonra bizi seçerken kafanız çok rahat olacak.

Previous post

Tuzla Halı Yıkama Kurutma

Next post

Üsküdar Halı Yıkama Kurutma

hali

hali

1 Comment

  1. 17 Eylül 2014 at 04:03 — Cevapla

    Ümraniye Halı Yıkama Hizmetimiz

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Please type the characters of this captcha image in the input box

Lütfen Resimdeki Kodu Boşluğa Giriniz.