Bölgeler

Suadiye Halı Yıkama Kurutma

SUADİYE ZÜMRÜT HALI YIKAMA İLE HALILARINIZ ŞİMDİ DAHA GÜZEL

 Halı yıkama sektörü son yıllarda hızla artmasının sebebi ekonomik anlamda uygun olması ve hızlı şekilde gerçekleştiği için müşterilerin memnun olmasından kaynaklanmaktadır. İstanbul’da halı yıkama fabrikalarından biri olan Suadiye halı yıkama olarak bilinen Zümrüt Halı Yıkama tek yerdir.

Halı yıkama ve tecrübeli çalışanları sayesinde halılarınızın evinizde telefon aracılığıyla görüşme yaptıktan sonra kapınıza kadar araç gönderilmektedir. Halı yıkama oldukça önemli olup firma sahiplerinin özellikle getirttiği modern makinalar sayesinde halılarınız zarar görmeden toz ve kiri derinlemesine temizlemektedir. Kaliteli şampuan ve deterjanların kullanıldığı bilinen marka ürünler kullanılmaktadır. İnsanların evlerinde devamlı olarak kullandıkları halıları zaman içinde toz ve kiri derine hapsettiği için görmek mümkün değildir.

Her ne kadar halılar süpürgelerle süpürülse de tozlar çıkmamaktadır. Hanımlar genelde bahar aylarından veya kışa girmeden önce halılarını yıkatmaktadırlar. Halı yıkama hizmeti son derece disiplinli ve özenle işlerinde çalışan ekibi sayesinde firmanın İstanbul’un ilçesi olan ilçe halı yıkama firması çevre ilçelerden ve orada yaşayan herkese hizmet vermektedir. İlk olarak halıların tozları alınarak makine tarafından makine tarafından temizlenmektedir. Daha sonra güzel kokan halı yıkama şampuanları ile halılarınızı temizleyen makinalar sayesinde tecrübeli elemanların halının cinsine göre suyun sıcaklığını ayarlamaktadır.

Sıkma makinalarına geçirilerek sıkma işlemi gerçekleştirilir. Daha sonra kurutma odalarına alınarak güneşe karşı bırakmadan kurutulması sağlanmaktadır. Çalışan kesimin daha çok olduğu ve halı yıkama sektörünün son zamanlarda firma sahiplerinin ideal halı temizleme olarak Suadiye halı yıkamacısı olarak istediğiniz an temizletmesi mümkündür.

Halı yıkama firması Suadiye halkına özel olarak çevre ilçelerden ve orada oturan insanların isteklerine cevap vermektedir. Önemli olan adres bilgilerinizi doğru bir şekilde vererek sizde faydalanabilirsiniz.

Previous post

Anadolu Yakası Halı Yıkama Kurutma

Next post

Kavacık Halı Yıkama Kurutma

hali

hali

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Please type the characters of this captcha image in the input box

Lütfen Resimdeki Kodu Boşluğa Giriniz.