Bölgeler

Şaşkınbakkal Halı Yıkama Kurutma

Şaşkınbakkal Halı Yıkama

Şaşkınbakkal halı yıkamacısı sizler için ekonomik fiyat politikalarını sunarak halılarınızı istenilen bütçelerde yıkatma ve istenilen zamanda ellerinize teslim sürecini baz alarak hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Sizler de bizlere ulaşarak temizlik faaliyetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Zamanla kirlenen halılar insanların sağlığını olumsuz etkileyecek ortamların yaratılmasını sağlar. Bu yüzden halılar en ince ayrıntısına kadar yıkanarak halıların köklerinde ki pek çok barınan mikrobik reaksiyonların üremesini durdurmak amacıyla halıların düzenli aralıklarla yıkanmasında fayda vardır

Dört mevsim kullanılan halıların üzerinde zamanla oluşan kıl, deri döküntüleri, toz, kir ve pek çok sağlığı etkileyecek unsurların çıkması evde yaşayan pek çok insanı olumsuz yönde etkiler.

Yapılan halı yıkama adımlarımızı şu şekilde sıralayabiliriz,
Otomatik halı yıkama makinası ile halıların dezenfekte edilme işlemi, yüksek devirli hava motorları ile halıların sıkma işlemi ve kapalı mekânda meydana gelen hava motorları yüksek devirli makinalar yardımı ile halıların kurutma işlemi gerçekleşmektedir.

Böylelikle halılarda hiç bir toz, kir ve leke kalmadan istediğiniz temizliğe kavuşabileceksiniz.

Previous post

Samandıra Halı Yıkama Kurutma

Next post

Selami Çeşme Halı Yıkama Kurutma

hali

hali

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Please type the characters of this captcha image in the input box

Lütfen Resimdeki Kodu Boşluğa Giriniz.