Bölgeler

Sahrayıcedid Halı Yıkama Kurutma

Sahrayıcedid HALI YIKAMA

Halılarınızı ilk günkü gibi temiz ve canlı görmek istiyorsanız bunun için üst düzey ekipmanlarımız, en iyi deterjanlarımız ve her biri alanında uzman personelimiz ile yıllardan beri fark yaratmayı başaran firmamızı tercih edebilir ve bütün beklentilerinizi en kısa sürede elit bir şekilde giderebilirsiniz.
Uzun senelerden beri Sahrayıcedid‘ in her noktasına gezici araç servisimiz ile hizmet sunmakta ve halılarınızı teslim alıp gerekli yıkama süreci bittikten sonra teslim etmekteyiz. Sizlerde evleriniz, ofisleriniz, camileriniz ve daha pek çok yerde ki halılarınızı yerinde veya firmamızın tesislerinde yıkatmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken şey bizimle iletişime geçmek olacaktır.

Firmamız Sahrayıcedid semti halı yıkamacısı olarak faaliyetlerini halılarda meydana gelen pek çok lekelerin arındırılması işlemini başarıyla gerçekleştirmektedir.

Sahrayıcedid halı yıkama  olan firmamız, halı yıkama işlemlerinde sadece kir ve kötü kokuları ele almayarak halı elyafında yer edinen mikroskobik organizmalara da kökten çözüm üretilerek temizleme işlemlerine yönelinmektedir. Düzenli aralıklar ile gerçekleşen halı yıkama faaliyetleri halıların kullanım ömrünü daha da uzatması açısından büyük önem taşımaktadır. Bu yüzden periyodik olarak halı temizliğinin yapılmasında büyük fayda olduğunun altını çizmek isteriz.

Previous post

Yakacık Halı Yıkama Kurutma

Next post

Samandıra Halı Yıkama Kurutma

hali

hali

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Please type the characters of this captcha image in the input box

Lütfen Resimdeki Kodu Boşluğa Giriniz.