Bölgeler

Kurtköy Halı Yıkama Kurutma

Kurtköy Zümrüt Halı Yıkama

Evlerimizin en çok kullanılan ve aynı zamanda en çok kirlenen nadide ürünleridir halılarımız. Bazen çocuklarımızın yaramazlıkları sonucunda, , bazen de misafirlerimizin dikkatsizliği sonucunda üzerlerinde çıkması zor lekeler oluşur. Piyasada birbirinden farklı leke çıkarıcılar olmasına rağmen, istenilen sonuç maalesef elde edilemez.

Biz Kurtköy halı yıkama firmamız olarak, halılarınıza ilk günkü ışıltılarını kazandırmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Kurtköy halı yıkama olarak, Kurtköy halı yıkama liderliğini ele geçirmenin verdiği mutluluk ve gururla siz değerli Kurtköylülere hizmette sınır tanımıyoruz. Internet sitemizi ziyaret ederek, ücretsiz olarak kişisel bilgilerinizi ve adresinizi girmeniz ve bir kayıt oluşturmanız, Kurtköy halı yıkamadan uzun yıllar güler yüzlü hizmet almanız için yeterli olacaktır.

Firmamız ile iletişim kurmanız neticesinde, siz değerli müşterilerimize derhal geri dönüşüm yaparak, bir planlama dâhilinde sizlerle randevu aracılığı ile buluşuyoruz ve halılarınızı evinizden teslim alıyoruz. Son derece modern ve teknoloji paralelinde çalışan yıkama makinelerimiz, kurutma makinelerimiz ve halı leke inceleme makinelerimiz mevcuttur.

Halılarınız öncelikle leke inceleme makinesinde incelemeye tabi tutulmakta, lekelere uygun deterjan seçimi yapılmakta ve müteakiben her halının 45 dakikada yıkandığı makinelerimizde yıkama işlemine tabi tutulmaktadır. Yıkama işleminin bitiminde, vakit kaybedilmeden kurutma işlemine geçilmektedir. Son olarak el ve göz yardımıyla leke kontrolü yapılıp, herhangi bir sorun tespit edilmezse paketleme işlemi ve adresinize gönderilmek üzere nakliye işlemi yapılmaktadır.

Tüm işlemlerimizde son model ve tasarımlarda elektronik cihazlar kullanılmakta, çalışan personelimizin dalında uzman personel olduğunu belirterek, Türkiye’nin en kapsamlı tek Kurtköy halı yıkamacısı olduğumuzu belirtmek isteriz. Uygun fiyatlandırma politikamız, müşteri memnuniyeti odaklı ve kaliteli hizmet sunma adına tüm Kurtköy ilçe sakinlerinin halılarını yıkamak için ve kalitemizi göstermek için sabırsızlanıyoruz.

Previous post

Sultanbeyli Halı Yıkama Kurutma

Next post

Anadolu Yakası Halı Yıkama Kurutma

hali

hali

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Please type the characters of this captcha image in the input box

Lütfen Resimdeki Kodu Boşluğa Giriniz.