Bölgeler

Kozyataği Halı Yıkama Kurutma

HALILARDAKİ ARANILAN TEMİZLİK

Zamanla kirlenen halılar insanların sağlığını olumsuz etkileyecek ortamların yaratılmasını sağlar. Bu yüzden halılar en ince ayrıntısına kadar yıkanarak halıların köklerinde ki pek çok barınan mikrobik reaksiyonların üremesini durdurmak amacıyla halıların düzenli aralıklarla yıkanmasında fayda vardır. Firmamız tarafından verilen hizmetlerde halılar içerisinde yer alan kir ve tozun giderilmesi işlemine kökten çözüm sunularak halıların hijyenik bir biçimde olmasını sağlamaktadır. Profesyonel ekiplerimiz ve modern cihazlarımız ile halı yıkama faaliyetleri en iyi şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Dört mevsim kullanılan halıların üzerinde zamanla oluşan kıl, deri döküntüleri, toz, kir ve pek çok sağlığı etkileyecek unsurların çıkması evde yaşayan pek çok insanı olumsuz yönde etkiler. Firmamız halıların yapısında ki yumuşaklığı bozmadan temizlik faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Kullanılan kaliteli deterjanlar ile halılar en iyi şekilde dezenfekte edilerek evde hijyen sağlanmaya çalışılmaktadır.
Kozyatağı halı yıkama ile artık bu mevkide yaşayan insanlar evlerinde sağlıklı bir şekilde oturmanın tadını çıkarmaktadır. Su, deterjan, makine ve insan gücünün birleşimi ile halılar üzerin deki temizliğin en iyi şekilde yapıldığı firmamıza sizlerde gönül rahatlığı ile halılarınızı teslim ederek hijyenik koşullarda yaşamınızı sürdürebilirsiniz. Son teknolojik makinalar eşliğinde yıkanan halılar evlerinizde hem sağlığı hemde hoş görüntüleri ortaya çıkaracaktır.

Yapılan halı yıkama adımlarımızı şu şekilde sıralayabiliriz,

Otomatik halı yıkama makinası ile halıların dezenfekte edilme işlemi, yüksek devirli hava motorları ile halıların sıkma işlemi ve kapalı mekânda meydana gelen hava motorları yüksek devirli makinalar yardımı ile halıların kurutma işlemi gerçekleşmektedir. Yapılan işlemde halılar nemde arındırılarak tamamen kurumuş bir şekilde ellerinize teslim etme işlemlerimiz yapılmaktadır.
Böylelikle halılarda hiç bir toz, kir ve leke kalmadan istediğiniz temizliğe kavuşabileceksiniz. Kozyatağı halı yıkamacısı sizler için ekonomik fiyat politikalarını sunarak halılarınızı istenilen bütçelerde yıkatma ve istenilen zamanda ellerinize teslim sürecini baz alarak hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Sizler de bizlere ulaşarak temizlik faaliyetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

Previous post

Koşuyolu Halı Yıkama Kurutma

Next post

Tuzla Halı Yıkama Kurutma

hali

hali

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Please type the characters of this captcha image in the input box

Lütfen Resimdeki Kodu Boşluğa Giriniz.