Bölgeler

Koşuyolu Halı Yıkama Kurutma

KOŞUYOLU HALI YIKAMA

Halılarınız alındıktan sonra özelliklerine göre tüm halılar sınıflandırılır. Daha sonra toz ve kaba kir alma işleminden sonra halınıza uygun makine ve deterjan ile yıkama işlemine başlanır. Halı yıkama firmalarına olan güveni azaltan bazı firmaların yaptığı gibi tüm halılar üst üste bir havuza konup yukarıdan ıslanarak yıkanmaya başlanmaz. Her halının kirinin bir diğerine geçmesine izin verilmemektedir.

Koşuyolu halı yıkama her halıyı ayrı bir şekilde yıkar ve kurutma işlemine başlar. Bu sebepten dolayı başka halıların kiriyle temas olmadığı için -halı yıkama firmalarına verilen halılar çabuk kirleniyor- tezini çürütmekteyiz. Sayfamızda halıları nasıl yıkadığımıza dair hatta her bir işlemin ayrı ayrı neleri kapsadığını görerek inceleme yapabilirsiniz. Bugüne kadar çalıştığımız müşterilerimizden hiçbir olumsuz dönüş almamak bizleri daha çok işimize sarılmamıza yönlendirmektedir. Bu bakımdan deterjanlarımızdan makinalarımıza kadar her türlü ayrıntıya son derece önem vermekteyiz.

Koşuyolu halı yıkama firması olarak bizlere güvenebilir ve internet sayfamızdan iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşıp daha detaylı bilgi alabilir veya hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Previous post

Kızıltoprak Halı Yıkama Kurutma

Next post

Kozyataği Halı Yıkama Kurutma

hali

hali

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Please type the characters of this captcha image in the input box

Lütfen Resimdeki Kodu Boşluğa Giriniz.