Bölgeler

Kısıklı Halı Yıkama

KISIKLI HALI YIKAMA

Halıların evler için öneminin hiç kuşkusuz herkes farkındadır. Fakat halıların zaman içerisinde mikropların halı köklerinde biriktirmesi ve bu durumun sağlığı olumsuz tetiklemesi kaçınılmaz bir olaydır. Bu yüzden halılarınızı güven duyacağınız firmalara teslim etmeniz gerekir.

Oldukça öneme sahip bu halılarınızın pamuksu yapılarında hiç bir bozulma yaratmadan halılarınızı antibakteriyel olarak yıkayarak dezenfekte etmekteyiz. Halı yıkama konusunda işinde uzmanlaşmış profesyonel çalışanlarımız ve teknolojinin en son nimetleri arasında yerini alan halı yıkama makinaları ile halınızın sadece dış kısmına müdahale etmeden halılarınızın köklerini de temizlik çalışmamıza dâhil etmekteyiz.

Yaz, kış verdiğimiz hizmetler neticesinde müşterilerimizin güven duyacağı ve halı yıkama çalışmalarımızdan memnun kalacağı bir ortam hazırlıyoruz. Tamamen kirden, saçtan ve tozdan arınan halılar ilk günkü hijyenliğini tarafımızca geri kazanmaktadır. Kısıklı halı yıkama, gösterdiği kaliteli hizmetlerin neticesinde adından çok bahsedilen bir kuruluş halini almıştır. İnsanlarımızı teknolojinin zirve yaptığı bu çağımızda ki özel üretim makineler aracılığı ile halınızı hijyen kurallarına uyarak temizlemekteyiz.

Previous post

Beylerbeyi Halı Yıkama

Next post

Fındıklı Halı Yıkama

hali

hali

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Please type the characters of this captcha image in the input box

Lütfen Resimdeki Kodu Boşluğa Giriniz.