Bölgeler

Kartal Halı Yıkama Kurutma

HALILARINIZ ZAHMETSİZCE YIKANSIN

Halı yıkama işini evinde kendileri yapanlar hem bedenen oldukça yorulmakta, hem de istenilen en temiz sonuca hiçbir zaman ulaşamamaktadırlar. Bunun sebebi de kullanılan halı fırçalarının, halınızı temizlemek yerine daha çok zarar vermesi, dokusunu bozması ve yıpratmasıdır. Oysaki firmamız tüm halıları el değmeden temizliyor. Özel makinalar kullanılarak yıkanan halılarınız tüm kir ve lekelerden arındırılarak ilk günkü görünümlerine kavuşuyorlar.

kartal halı yıkamacısı  olarak bünyemizde çalıştırdığımız kalifiyeli elemanlar ve en son teknolojik ekipmanlar ile halılarınızda ki en köklü lekeleri bile kolaylıkla yok edebiliyor, halılarınızın en derinlerine kadar inen kirleri temizliyoruz. Temizleme işlemi sırasında halılarınızın renkleri ya da desenlerine her hangi bir zarar gelmiyor, çünkü halılarınızı evlerde kullanılan halı fırçası yöntemiyle değil, teknoloji harikası modern makinalar ile yıkıyoruz.

Kimyasal madde içeren hiç bir deterjanı halılarınıza zarar gelmemesi adına, yıkama esnasında kullanmıyoruz, yıkama işlemini en iyi deterjanları kullanarak yapıyoruz. Son olarak yine modern makinalarımız ile halılarınızı kuruluyor ve paketleme işlemini yapıyoruz. Halılarınız profesyonel ekipmanlar sayesinde adeta yeni alınmış görüntüsü veriyor.

Size bir telefon kadar yakın olan ofisimizi arayarak mevcut halı miktarına ve boyutuna göre en uygun fiyatları öğrenebilirsiniz. Halılarınızı yıkatmaya karar verdiğiniz takdirde gönül rahatlığı ile bize teslim edebilirsiniz, çünkü size halılarınıza hiç bir zarar gelmeyeceğinin ve uzun yıllar daha ilk alındığı günkü haliyle kullanabileceğinizin garantisini veriyoruz.

İstanbul’da kartal halı yıkama işi yapan firmamız, garantili bir şekilde halılarınızı yıkamaktadır. Kirli tüm halılarınızı bize getirin uygun fiyatlara yıkayalım. Böylelikle yüksek su faturalarından da kurtulmuş olun. Üstelik halılarınızı gelip kapınızdan teslim alıyoruz ve yıkama işlemi bittikten sonra yine ambalajlı bir şekilde yine kapınıza kadar teslim ediyoruz. Kartal ilçesinde faaliyet gösteren firmamız sizleri halıma yıkama yükünden kurtararak rahat bir nefes aldırmak için telefonlarınızı beklemekte.

Previous post

Kadıköy Halı Yıkama Kurutma

Next post

Maltepe Halı Yıkama Kurutma

hali

hali

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Please type the characters of this captcha image in the input box

Lütfen Resimdeki Kodu Boşluğa Giriniz.