[home_cta_bar text=”Zümrüt Halı Yıkama Fabrikası Profesyonel ve Tecrübeli Kadrosuyla Hizmetinizde” button_text=”Randeve Talep ” link_target=”_self” bar_color=”grey” button_color=”accent” button_link=”url:http%3A%2F%2Fhaliyikamaci.net%2Frandevu-talep-formu||target:%20_blank” custom_color=”#545f91″ custom_text_color=”#ffffff” button_size=”standard” custom_button_color=”#eae8bb” custom_button_text_color=”#917f3e” button_icon=”FontAwesome-hand-o-right” include_icon=”1″]
[basix_icon_text icon=”FontAwesome-edit” icon_size=”18″ icon_position=”title-left” heading=”Halı Yıkama” align=”left” icon_style=”standard”]Halı yıkarken, makinalar devreye giriyor ve daha çok halı çıkartılıyor, eskiden elde yıkanırdı halılar, ama şimdi yıkamacıya veriyor çoğu kişiler, şimdide elde yıkayan var ama çoğu kişi zorluğundan yıkamacılara veriyor. Halılarınızı bize emanet ederek en doğru kararı vermiş olacaksınız.

Devamı[/basix_icon_text]

[basix_icon_text icon=”FontAwesome-refresh” icon_size=”18″ icon_position=”title-left” heading=”Halı Temizliği” align=”left” icon_style=”standard”]Hayatımızda en çok israf yaptığımız şeyde sudur suyu çoğu insan gereksiz yere kullanır genellikle okullarda çocuklar muslukları açık bırakarak çok ziyan yaparlar yada evde elde bulaşık yıkayan bir kadın saatlerce musluğu açık bıraktığı için su israfı oldukça fazla oluyor

Devamı[/basix_icon_text]

[basix_icon_text icon=”FontAwesome-font” icon_size=”18″ icon_position=”title-left” heading=”Genel Bilgiler” align=”left” icon_style=”standard”]Halı yıkama hakkında genel ve teknik bilgiler bulabileceğiniz bu portalın amacı; günlük hayatınızın vazgeçilmez eşyalarından olan halılarınızın nasıl yıkandığı, etkili bir halı yıkamanın nasıl olması gerektiği gibi benzeri konularda bilgi sahibi olmanızı sağlamak.

Devamı[/basix_icon_text]

[blog_carousel title=”Hizmet Bölgelerimiz” amount=”5″ max_items=”8″ nav_align=”no-nav” wrap=”circular” title_length=”30″ excerpt=”yes” excerpt_length=”90″ featured_images=”yes”]

Zümrüt Halı Yıkama

Halı Yıkama –

Halı Yıkamacı –

Halı Yıkama Fabrikası-

Günümüzdeki insanlar çok bilinçsizler ne yapacaklarını bilmiyorlar hayatlarını kafalarına göre istedikleri şekilde yaşıyorlar bilmeden yaptıkları bir sürü ziyan var ama hiç biri bunun farkında değil,bu yaptığımız ziyanların farkına varmazsak eğer hem Türkiyenin ekonomisine hem yaşadığımız il ve ilçenin en önemliside kendi aile ekonomimize zararlı oluyor bu ziyanlar mesela elektrik düşünün evde öğlenleri dışarı aydınlık olmasına rağmen ışıkları açık tutuyorlar en ufağından bir ziyan sonra televizyonu kimse izlememesine rağmen evde ses olsun diye açık bırakıyorlar yada çocuklar bilgisayarı açık unutup dışarı çıkıyorlar buda bir ziyan bir tasarrufsuzluktur.

Örneğin doğalgazında ziyanını yapıyorlar bazı insanlar doğalgazı ev sıcak olmasına rağmen yüksek derece tutuyorlar belki farkında değiller ama buda bir israftır.İnsanlar sadece bunları israf yapmıyor yedikleri yemekleri giydikleri giyecekleri bile düzensiz kullanıp boşuna çöpe attırıyorlar mesela evde fazla pişirilen bir yemeğin kalanlarını çöpe atıyorlar buda bir israftır normal günlük hayatta kullandığımız ayakkabıları top oynarken kullanmak bir israftır çünkü o ayakkabı eskiyince mecbur bir tane alınması lazım.

* SUSUZ * ISLAK * KURU KÖPÜK Tarihimizden günümüze kadar gelen bazı güzel eserler vardır. Bunlardan bazıları da çinicilik, halı dokumacılığı gibi vb. şeylerdir. Eskiden de olduğu gibi günümüzde de halı desenine, temizliğine ve uyumuna önem verilir. Çoğunlukla, ev dekorasyonuna önem verirler. Evdeki uyumu göz önünde bulundururlar. Günümüzde halı dekorasyonu çok ilerlemiştir ve halı dekorasyonuna çok önem verilmiştir. Ama çoğu zaman, insanlar halının desenine değil kalitesine ve halının temizliğine önem verirler ve halıyı uzun zaman sonra yıkatırlar.

Bazıları ise her ay bir kez yıkatırlar. Kimisi de 6,7 ayda 1 yıkatırlar. Günümüzde halı kalitesi çok ilerledi ve tabiki yıkama kolaylığında artık insanlar halılarını, halı yıkamacıya veriyorlar, tabi ki bu halı yıkamaya karşılık bir miktar para veriyorlar ve halılarını en iyi şekilde yıkıyorlar. Halı geçmişimizden,tarihimizden günümüze gelen bir eserdir.

Tabi ki eskiden bu halıları ellerle yapıyolardı. Şimdi ise makinalar devreye giriyor ve daha çok halı çıkartılıyor, eskiden elde yıkanırdı halılar, ama şimdi yıkamacıya veriyor çoğu kişiler, şimdide elde yıkayan var ama çoğu kişi zorluğundan yıkamacılara veriyor. Ve elde yıkama derdinden kurtuluyor. Elde yıkarken daha zor oluyor çünkü halıyı yıkamak için deterjanı, sabunu ve fırçası vb şeyler, çok masraf yapabiliyor, elde yıkarken akıttığımız su o kadar çok ki bunun yerine yıkamacıya verdiğimiz para daha hesaplı olabiliyor.

Bu yüzden halınızı yıkarken harcadığınız su veya alacağınız deterjan,sabun ve fırça gibi malzemelerin fiyatını göz önünde bulundurarak düşünün ve hangisi size daha hesaplı geleceğini akıl ederek hareket edin. Hem sizin sağlığınız açısından daha uygun çünkü burada her türlü temizliği ve bakımını en uygun şekilde yapılıyor. Bu zamana kadar bizleri tercih eden müşterilerimiz hep memnun kaldılar. Hizmetimizde en önemli şey müşterilerimizin memnuniyetidir. Sizde sağlıklı ve temiz bir yaşam için halınızı bizde yıkatın.

Halı Yıkama Şirketleri-

İstanbul Halı Yıkama