Makaleler

Halı Yıkama 0216 491 85 55

HALI YIKAMADA DOĞRU ADRES

Eskiden halılarımızı güvenle teslim edeceğimiz yerler yoktu. Halı yıkama  ya zor şarlar altında ev hanımları tarafından, evlerde, balkonlarda, teraslarda ya da uygunsa sokaklarda yıkanır, ya da otoparklarda asıl işi halı yıkama olmayan insanlar tarafından acemice yapılırdı. Her ikisi de sizlere zaman ve boşa harcanan paranıza mal oluyordu. Ama artık bu işi profesyonel olarak yapan bir adres var. Halılarınızı güvenle emanet edip, tertemiz sonuçlara ulaşmak artık o kadar zor değil.

Evlerinizi döşerken zevkle aldığınız halılarınız zamanla kirlenir ve ilk günkü canlılıklarını kaybederler. Sadece kötü görünmekle kalmayıp birer mikrop yuvasına dönüşen halılar ev halkının sağlığını da tehdit etmektedir. Bu sebeplerden dolayı halıların periyodik olarak belirli sıklıkta yıkanmaları gerekmektedir. Halılar dokulu yapılarından dolayı temizlenmesi zordur. Halılarınızı evde kullandığınız yöntemlerle asla %100 temizleyemezsiniz. Çünkü hiçbir deterjan ya da insan gücü, halılarınızın derinliklerine inen mikropları öldürmeye yetmez.

Artık halılarınızı güvenle bizlere teslim edebilirsiniz. Halı yıkama ciddi bir iştir ve bizler gibi profesyonel ellerde yapılmalıdır. Bizler halı yıkamada son teknoloji ürün ve aletleri kullanarak, halılarınızın temizliğini sizlere garanti ediyoruz. Halınız usta ellerde yıkanıp, temizlenip mikroplarından arındıktan sonra ilk gün aldığınızdan daha temiz ve canlı gözükecektir. Buna emin olabilirsiniz.

Halılarınızı istediğiniz kadar bizlere verip yıkatabilirsiniz. Renklerinde asla solma olmaz veya yapılarında ve dokularında incelme meydana gelmez. Bu bakımdan bizlerle çalışmanız sizin için oldukça avantajlı olacaktır. Artık bin bir emekle aldığınız halılarınızı acemi ellere teslim etmeyin. Emeklerinize yazık olmasın. Bırakın bu işi ustaları yapsın, halılarınızı getirin güvenle yıkayalım. Halı bir evin en önemli unsurudur, sizde misafirlerinizi göz kamaştıran temizlikte halılarınızla etkilemek istemez misiniz? Sağlıklı ve güvenli halı yıkama için mutlaka sitemize uğrayın.

 

 

 

Previous post

Halıflex Yıkama 0216 491 85 55

Next post

Kuru Temizleme 0216 491 85 55

hali

hali

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Please type the characters of this captcha image in the input box

Lütfen Resimdeki Kodu Boşluğa Giriniz.