hali

Yaklaşık olarak zümrüt halı yıkama olarak 10 yılı aşkındır halı yıkama sektöründe hizmet vermekteyiz. Tabi ki verdiğimiz hizmetler arasında sadece halı yıkama bulunmamaktadır. Bizler geçirdiğimiz bu son on yılda bir çok tecrübe edindik kendimize. Verdiğimiz hizmetlerde sınır tanımadığımızı daha öncelerde söyledik ki bu sitede olduğu gibi hizmetlerimizde hiçbir şekilde sınır bulunmamaktadır gelin hep birlikte bakalım hizmetlerimize ;

Halı Yıkama
Koltuk Yıkama
Yorgan Yıkama
Perde Yıkama
Kuru Temizleme
Ev Temizliği
İnşaat Sonrası Temizlik
Yat Temizliği

Bu hizmetlerimizin yanı sıra tüm temizlik işlerinizde bizleri tercih edebilirsiniz. Zümrüt halı yıkama titizlik ve hijyen kurallarına uygun bir şekilde temizleme işlemlerini yapmaktadır. Firmamızın bir çok referansı da bulunmaktadır sadece bireysel temizlikte değil kurumsal olarak temizleme işinde de liderliğimizi sürdürmekteyiz. İstanbul Anadolu yakasında tanınan en ünlü halı yıkama firması olmaktan da gurur ve şeref duymaktayız.

Geleceğe dair çok büyük planlarımız olsa da herşey zamanla gün geçtikçe neler olacağı bilinmez ama şundan eminim ki firmamız en üst düzeyde en iyi konumda olacaktır bundan emin olabilirsiniz.