Bölgeler

Erenköy Halı Yıkama Kurutma

ETKİLİ VE KALICI BİR TEMİZLİK İSTER MİSİNİZ?

Halı yıkama sektörü modern hayatın getirdiği yoğunluğun arasında zor ve meşakkatli bir iş olan halıların temizliğini  kısa bir zamanda ve kaliteli bir şekilde temizlenmesini sağlayan bir hizmettir. Halılar gerek temizlenme şekli gerekse temizlenmesi için gereken mekân ve zaman nedeniyle evde yıkanmayı zorlaştırmaktadır. Bu nedenle halıların yıkanması için fabrikalar kurulmuştur. Bu hizmet bu sektörün büyümesiyle her şehire hatta ilçelere kadar yayıldı. Bu hizmetlerin yayıldığı ilçelerden biri de ERENKÖY

Halılar satın alındıktan sonra kısa sürede evin yoğunluğuna göre içerisinde çok sayıda mikroorganizmayı gizleyerek tehlike oluşturur. Gözle görülmeyen bu mikroplar halınızın temiz olduğu görüntüsünü verebilir. Ancak gerçek öyle değildir. Halılar içerdiği birçok zararlı mikroorganizmalarla insan sağlığını tehdit eder hele ki evde emekleyen bebekler varsa durum çok daha  ciddi olabilir. Erenköy halı yıkamacısı  olarak son derece donanımlı ve üstün teknolojiye sahip makinalar kullanmaktayız. Makinaların donanımının yanında çalışanlarımızın donanımı ve tecrübesi de oldukça fazla.

Halı yıkama sektöründe en önemli konu hiç şüphesiz güvendir. Zira insanlar halılarını verdikleri gibi alamamaktan korkmaktalar. Aynı zamanda halının kaliteli ve uzun ömürlü yıkanmamasından endişe duymaktalar. Erenköy halı yıkama olarak  halınızı aldığımızdaki renk ve kalitesini muhafaza ederek hijyenik bir şekilde temizlenmesine son derece dikkat edilerek müşteri memnuniyetini gözeterek hizmet etmeye özen gösteriyoruz. Ayrıca halılarınızın yıkandıktan sonra altı aya kadar  temiz bir şekilde kalmasını sağlıyoruz.

Fabrikamıza ücretsiz servis imkânları ile halılarınızı ulaştırabilirsiniz. Halınıza uygulanacak işlemleri anlatıp kaliteli hizmet alma konusundaki şüphelerinizi giderebilirsiniz. Hizmetlerimiz halı yıkamakla sınırlı değildir aynı zamanda da koltuk kanepe kılıflarını temizlenmesi, yorgan, battaniye vb. eşyaların temizlenmesi işlemleri de gerçekleştirilmektedir. Sizlerde doğru yöntemlerle ve kaliteli makinalarla aynı zamanda tecrübeli çalışanlarla eşyalarınızın temizlenmesini istiyorsanız sizleri Erenköy halı yıkama fabrikalarına bekliyoruz.

Previous post

Göztepe Halı Yıkama Kurutma

Next post

Etem Efendi Halı Yıkama Kurutma

hali

hali

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Please type the characters of this captcha image in the input box

Lütfen Resimdeki Kodu Boşluğa Giriniz.