Makaleler

El Dokuma Halı Tamiri 0216 491 85 55

EL DOKUMA HALILARINIZ ZARAR MI GÖRDÜ?

El dokuması halılar çok kıymetlidirler. El emeği göz nuru olan bu halıların tamirleri ise bir o kadar zahmetli ve zordur. İşinin ehli olmayan kişiler tarafından tamir edilen halılar zarar görmektedirler. Firmamız sizin için el dokuma halı tamiri yapmakta ve el dokuması halılarınızı temizlemektedir. Halılarınızın yan kenarları, yolluk kısımları zarar görmüş olabilir onu overlok makinasında itina ile onarmaktayız.

Eskisinden daha güzel görünecek halılarınızın tamiri için bizi tercih edebilirsiniz. El dokuma halılarının tamirleri zahmetli olduğu için birçok firma tarafından kusursuz bir şekilde yapılmamaktadır. Firmamız sizin için bu alanda uzmanlaşarak el dokuma halı tamiri hususunda uzman kadrosu ile çalışmalara girişmiştir. Evinizin konforunda sadece bir telefon uzaklığında firmamızı arayarak, halılarınızın onarımı ve temizliği için ilk adımı atmış oluyorsunuz.

http://www.haliyikamaci.net/arının temizlenmesi ve tamiri için yapılabilecek bütün donanımlara sahip olan araç ve ekipmanlarımız ile sizlerin ihtiyaçlarınız doğrultusunda tamir işlemlerini başlatıyoruz. Firmamızı arayarak sadece adres bildirmeniz yeterli olmaktadır.

Firmamıza ait servisimiz ile gelip, el dokuması halılarınızı alıyor ve tamirini kusursuz bir şekilde gerçekleştirip sizlere belirlenen tarihte geri getiriyoruz. Firmamızı güvenle tercih edebilir. Bize gönül rahatlığı ile halılarınızı teslim edebilirsiniz. Kısa bir sürenin ardından halılarınız yine sizinle birlikte olacaktır.

Yaz ayı kış ayı fark etmez her daim sizler için temizlik ve onarım işlemleri gerçekleştiren firmamız size bir telefon uzağındadır. Hemen arayın ve halı temizliğinizi başlatın. Halıların evin nadide parçaları olduğunu belirtmekte fayda var. Halılarınızın temizliği ile her mevsimde bahar esintisini yaşayacaksınız.

Halı onarımı ve temizliği bizim işimizdir. En değer verdiğiniz halılarınız artık sadece evinizin bir parçası olmayacak, en değer verdiğiniz eşyalar olacaktır.

Previous post

Cami Halısı Yıkama 0216 491 85 55

Next post

Halıflex Yıkama 0216 491 85 55

hali

hali

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Please type the characters of this captcha image in the input box

Lütfen Resimdeki Kodu Boşluğa Giriniz.