Bölgeler

Bostancı Halı Yıkama Kurutma

HALILARINIZ ARTIK DAHA HİJYEN

Evlerimizde ki halılarımız kullanıla kullanıla zamanla kirlenerek gözle göremediğimiz bakterileri bünyesinde toplar. Halılarımız gözle görülebilen leke ve kirlerin yanı sıra gözle göremediğimiz küçük bakterilerle de sarılmış olur. Gözle görülemeyen bu bakteriler zamanla mikrop kapmamıza neden olurlar. Özellikle bağışıklık sistemi daha gelişememiş çocukların hastalık geçirmelerine sebebiyet vermektedirler.

Evde ya da işyerimizde ki halıları kendi imkânlarımızla yıkamak bazen imkânsız olabilmekte ya da yeteri kadar hijyenik şekilde yıkayamamaktayız. Hem eviniz için hem de sağlığınız için son derece önemli olan halı temizliğinizi bulunduğunuz ilçede Bostancı halı yıkama işini biz başlattık ve biz devam ettirmekteyiz. Evde yetersiz kalan imkânlarınızla halı yıkama gibi bir sorununuz artık kalmayacak. Size hem külfetli hem de pahalı olan bu yorucu işi biz artık üstleniyoruz. Temel prensibimiz müşteri memnuniyeti olarak yola çıktık ve halı yıkama hizmetinde çığır açacak teknolojimizle siz değerli ilçe halkımıza sınırsız kalitede hizmet vermekteyiz.

Halı yıkamak uzmanlık ister dedik ve bu sektörde uzman ekip ve ekipmanlarımızla her türlü halınızı özelliklerine uygun şekilde yıkama işini en güzel şekilde yapmaktayız. Sizler için çok değerli olan halılarınızı evinizden ya da iş yerinizden alarak güvenilir ve güler yüzlü hizmetimizle yıkadıktan sonra siz değerli müşterilerimize teslim etmekteyiz. Bize güvenle teslim edeceğiniz, yün halı, makine halı, el dokuması halı, Çin halı, İran halı gibi özel dokunulmuş halılarınızı bitkisel ve doğa dostu deterjanlarla yapılarını ve orijinalliklerini bozmadan hijyenik bir şekilde yıkayıp sizlere teslim etmekteyiz.

Bostancı halı yıkamacısı olarak hizmette sürekli adresiniz olmakta kararlı olan firmamızdan memnun olacağınıza ismimiz garantimizdir. Tüm bu hizmetler halılarınızın ebatlarına göre uygun fiyat seçenekleriyle siz değerli müşterilerimize verilmektedir.

Previous post

Dudullu Halı Yıkama Kurutma

Next post

Göztepe Halı Yıkama Kurutma

hali

hali

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Please type the characters of this captcha image in the input box

Lütfen Resimdeki Kodu Boşluğa Giriniz.