Bölgeler

Beykoz Halı Yıkama Kurutma

TERTEMİZ BEYKOZ EVLERİ

Temizlik sektöründe yıllardır hizmet veren firmamız, yeni şubelerinin açılmasıyla, siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye ara vermeden devam etmektedir. Yeni açılan Beykoz halı yıkama şubemiz, tüm Beykozlulara layık oldukları temizlik modernliğini katmak için çalışmaktadır.

Halı yıkama ve temizlik sektörüne girdiği günden bugüne, müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet ve güler yüzlü hizmet paralelinde ve prensiplerinde ilerleyen firmamız, Beykoz halı yıkama sektöründe fark yaratmıştır, yaratmaya da devam edecektir. Söz konusu hizmet ise bizim için gerisi teferruattır.

İnternet üzerinden kurulan diyaloglar neticesinde, en kısa zamanda, özel firma araçlarımız ile tüm Beykoz ilçe sınırları dâhil olmak üzere evinizden halılarınızı paketleyerek alıyoruz. İşyerimize gelen halılarınız, öncelikle dalında uzman personelimiz tarafından kontrol aşamasından geçmektedir. Müteakip aşama, mevcut olan leke veya kirler doğrultusunda uygun temizlik maddesinin seçimidir. Özellikle bu aşama firmamız garantisi altındadır. Yanlış kullanılacak bir temizlik malzemesinin halınızda kalıcı eserler bırakacağını düşünerek, başarımızın sebeplerinden birinin bu hassasiyetlerimiz olduğunu belirtmek isteriz.

Yıkama faaliyetimiz, yurtdışından özel olarak getirilen makinelerimiz vasıtasıyla icra edilmektedir. Sadece Amerika’da bulunabilen cihazlara sahip tek Beykoz halı yıkamacısı olduğumuz için gururluyuz. Kurutma faaliyetin icrasıyla temizlik işlemleri sona ermekte, paketleme yapılarak, nakliyesi sağlanmaktadır. Evlerinizde sizinle birlikte tekrar kontroller yapılmakta ve memnuniyet ve güler yüzlü hizmetimiz son bulmaktadır.

Ayrıca faaliyetlerimizden biri de, yine internet sitemiz üzerinden kurulan diyaloglar neticesinde, evlerinize geliyoruz ve halılarınızı yanımızda getirdiğimiz, iş merkezimizdeki makinelerle aynı marka ve kalitedeki makinelerimiz aracılığıyla evlerinizde yıkıyoruz.
Biz hizmette sınır tanımıyoruz. Söylediklerimizin, hedeflerimizin her zaman arkasındayız. Uygun fiyatlandırma politikamız, çeşitli taksit seçenekleri ve kaliteli hizmetin bir numaralı adresi Beykoz halı yıkama, tüm Beykozlulara hizmet vermekten mutluluk ve gurur duymaktadır.

Previous post

Ataşehir Halı Yıkama Kurutma

Next post

Kadıköy Halı Yıkama Kurutma

hali

hali

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Please type the characters of this captcha image in the input box

Lütfen Resimdeki Kodu Boşluğa Giriniz.