Bölgeler

Altıntepe Halı Yıkama 0216 491 85 55

Altıntepe Halı Yıkama

Halılarınız evinizin olmazsa olmaz eşyalarındandır. Büyük bir özenle seçilir, mobilyalarınıza, perdelerinize kısaca evinizin dekoruna uygun olması için itina edersiniz. Üstelik ayakaltında en çok yıpranan ve kirlenen halılarınızdır. Halılar iki gruba ayrılır; el dokuması halılar, makine halıları. El dokuması halılar da iki gruba ayrılır; eski antika halılar, yeni elde dokunan halılar.

Günümüzde en yaygın kullanılan makine halıları ise; ipek halı, yün halı, pamuklu halılardır, ancak el dokuması halılarda ipek halı en pahalı olanıdır. Ayrıca; naylon, polyester, akrilik halılar da ekonomik olması nedeni ile yaygın şekilde kullanılan halı çeşitleridir.

Her ne kadar dayanıklı olursa olsun halılarınızın zaman zaman bakım görmesi, yıkanıp temizlenmesi gerekmektedir. Sizin halılarınız hangi çeşit halı olursa olsun, büyük paralar ödeyerek sahip olduğunuz halılarınızı bilmediğiniz kişi ve şirketlere emanet etmemelisiniz.

Bu gün her köşede halı yıkama adı altında küçük şirketlere rastlamak mümkündür. Araba yıkar gibi tazyikli su ile gelişi güzel deterjanlar kullanarak hizmet verdiklerini iddia eden kişi ve şirketler halılarınıza zarar verebilir.

Previous post

Uğurmumcu Halı Yıkama 0216 491 85 55

Next post

Zümrütevler Halı Yıkama 0216 491 85 55

hali

hali

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Please type the characters of this captcha image in the input box

Lütfen Resimdeki Kodu Boşluğa Giriniz.